Duyurular

Personel Müdürümüze Veda Yemeği

Eskişehir Defterdarlığı Personel Müdürü olarak görevlendirilen Personel Müdürümüz Münür GÖKTAŞ için Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL, Defterdar Yardımcılarımız ve Birim Amirlerimizin katılımı ile veda yemeği düzenlendi.

İZAYDAŞ YÖNETİMİ ZİYARETİ

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme AŞ. Yönetimi, Genel Müdürü Sayın Muhammet SARAÇ eşliğinde Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makâmında ziyaret etti.

Ziyarette, Genel Müdür Yardımcısı Bayram KARAKUŞ, Genel Müdür Yardımcısı Ayfer NEFESOĞLU ve İZAYDAŞ personelleri Yavuz TİLKİ ile Nurdan ÜÇÜNCÜ hazır bulundular.

Dünya Şampiyonlarından Ziyaret

4. Uluslararası Arapça Münazara Yarışmasında Türkiye’yi temsilen gittikleri Katar’da çoğu Arapça konuşan 53 ülkeyi geride bırakarak, Dünya Şampiyonu olan İzmit Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makâmında ziyaret ettiler.

Ziyarette; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim Çelik, İzmit Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Fatih Şenocak, Müdür Yardımcısı Mehmet İnan, M.Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi Yaptırma Derneği Başkanı Şener İnce, Arapça Koordinatörü Esin Makaracı ve Arapça Öğretmeni İman Ulvan Summakieh ile Dünya Şampiyonu öğrenciler Esma Kotan, Zeynep Sude Gökçe, Rümeysa Aydın ve Asiye Asude Komut yarışma hakkında görüş alışverişinde bulundular.