Duyurular

Büro Memur-Sen Ziyareti – 09.01.2018

Büro Memur Sen Kocaeli 3 Nolu Şube Başkan ve Yöneticileri Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makamında ziyaret etti. Ziyarete Büro Memur-Sen adına şube başkanı Fırat GÜLER ile şube yöneticileri İbrahim KAYA, Serdar EKREM, İsmail KARABULUT ve Doğan SARI katıldılar.

İDEBİR Ziyareti

 Kısa adı İDEBİR olan İnsani Değerleri Yükseltme Ve Yaşatma Derneği’nin  Yönetim Kurulu üyeleri Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’İ makâmında ziyaret etti.

Ziyarete İDEBİR adına İbrahim Elhas YENİCE, Zeki CANŞİ, Mahir AKYÜREK, Levent YAĞIZ, Kasım YILDIRIM, Ayşegül BAKAL, Hayrettin ÜNLÜ, Hasan Hüseyin TAYLAN ve Sefer AYDIN katıldılar.

Derince Kaymakamı Ziyareti

İlimiz Derince İlçesi Kaymakamı Sayın Cemil AKSAK, Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makâmında ziyaret etti.

Personel Müdürümüze Veda Yemeği

Eskişehir Defterdarlığı Personel Müdürü olarak görevlendirilen Personel Müdürümüz Münür GÖKTAŞ için Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL, Defterdar Yardımcılarımız ve Birim Amirlerimizin katılımı ile veda yemeği düzenlendi.

İZAYDAŞ YÖNETİMİ ZİYARETİ

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme AŞ. Yönetimi, Genel Müdürü Sayın Muhammet SARAÇ eşliğinde Defterdarımız Sayın Dursun Ali ÖZEL’i makâmında ziyaret etti.

Ziyarette, Genel Müdür Yardımcısı Bayram KARAKUŞ, Genel Müdür Yardımcısı Ayfer NEFESOĞLU ve İZAYDAŞ personelleri Yavuz TİLKİ ile Nurdan ÜÇÜNCÜ hazır bulundular.